සිංහල தமிழ் English
Medium_pasqual

අනුප පස්කුවල්

පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී

Icon_1

ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ, කළුතර දිස්ත්‍රික්කය

342210197 [email protected]

සාරාංශය

#173

සමස්ත ශ්‍රේණිය

#108

පක්ෂයේ ශේණිය

13

Times

නියෝජනය කළ වාර

4

Topics

නියෝජනය කළ විෂයන්

සම්බන්ධ වූ මාතෘකා

ක්‍රියාකාරකම්

Finance දායකත්ව ආකාර විෂය Page number
283-01 (2021-05-04) Petitions
Page 75
282-06 (2021-03-26) Adjournment Motion Type 2 Page 44
281-05 (2021-01-19) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 54
281-01 (2021-01-05) Petitions
Page 67
281-01 (2021-01-05) Petitions
Page 67
280-13 (2020-12-07) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 67
280-01 (2020-11-23) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 100
279-03 (2020-11-19) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 59
278-9 (2020-10-20) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 131
277-3 (2020-08-27) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 173

නවතම ක්‍රියාකාරකම් 50 පමණක් මෙහි පෙන්නුම් කර ඇත.


Biography

පුද්ගලික
උපන්දිනය: 1964-06-17
ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය: පුරුෂ
අධ්‍යාපන තොරතුරු
පාසැල:
ප්‍රථම උපාධිය:
පශ්චාත් උපාධිය:
පාර්ලිමේන්තුවේ සිටි වාරයන්
2020-08-20 සිට අද දක්වා
Icon_1 ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ,
ඇමතුම්
දුරකථනය: 342210197
ඊමේල්: [email protected]
වෙබ් ලිපිනය:

සමාජ මාධ්‍ය

Subscribe for Manthri.lk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.